WIĘKSZA RENTOWNOŚĆ
PRZEZ LEPSZE WYKORZYSTANIE FLOTY

Uzupełnienie danych o flocie usprawnia monitorowanie ładunków i zarządzanie zleceniami. Zwiększa także Twoje szanse na pozyskanie nowych propozycji frachtów dzięki algorytmowi SmartMatch. 

Wszystkie informacje o flocie gromadzisz w jednym miejscu. Podaj  podstawowe dane na temat kolejnego pojazdu. Możesz jednocześnie dodać kilka pojazdów, jeśli mają takie same parametry.

1
2

Wybierz producenta, model, typ, oraz rodzaj pojazdu. Określ przestrzeń ładunkową. Pamiętaj, że podając takie szczegóły zwiększasz szanse na otrzymanie frachtu z algorytmu dopasowania SmartMatch.

Jeśli chcesz monitorować pojazd, dodaj telematykę. Nie musisz się za każdym razem logować do systemu dostawcy – wystarczy, że wybierzesz jedną z ostatnio używanych telematyk.

3
4

Wszystkie podane przez Ciebie informacje znajdziesz w szczegółach pojazdu. W dowolnym momencie możesz je edytować.

Możesz także dodać kierowców korzystających z pojazdu, jeśli wcześniej zostali dodani w Mojej firmie do listy pracowników.

5
6b

Jeśli udostępniasz swój pojazd innej firmie, uzupełnij podstawowe informacje na temat warunków udostępnienia.

Dla niektórych rodzajów pojazdów masz możliwość utworzenia zestawu. Wystarczy, że wybierzesz pojazdy, które chcesz ze sobą sparować.

7
8

Pojazd w każdej chwili możesz również usunąć pojazd ze swojej floty.

Od tej chwili masz możliwość podpięcia konkretnego pojazdu i kierowcy do zlecenia, które realizujesz.

9

Wiesz już jak sprawnie uzupełniać informacje o swojej flocie. Sprawdź inne możliwości platformy Trans.eu, które pomogą Ci w codziennej pracy.

Wyślij linka do znajomego

Ta strona może być dla Ciebie interesująca Większa rentowność przez lepsze wykorzystanie floty. Przesyłam linka https://tfcguide.eu/flota/