NOWA GIEŁDA
ŁADUNKÓW

Nowa Giełda ładunków stała się częścią większej platformy Trans.eu. Nowe funkcjonalności umożliwiają sprawniejsze znajdowanie interesujących ładunków.

Wykorzystaj zaawansowane opcje filtrowania, aby odnaleźć konkretne ładunki. Wybór kryteriów wyszukiwania jest szeroki. To Ty decydujesz, jak będzie wygląda nowa giełda.

1
2

Najświeższe oferty zawsze znajdziesz na górze listy, która automatycznie się odświeża. Każdy ładunek opatrzony jest podstawowymi informacjami, dzięki którym możesz określić, czy jest dla Ciebie interesujący.

Możesz dowiedzieć się więcej o  firmie zleceniodawcy (czyli spedytorze lub załadowcy), sprawdzić szczegóły ładunku, zapoznać się z trasą oraz przeanalizować mapę przewozu.

3
4

W przypadku pytań, skorzystaj z komunikatora, aby szybko skontaktować się z przedstawicielem kontrahenta. Jeśli chcesz podjąć się realizacji transportu, poinformuj o tym zleceniodawcę, używając komunikatora.

Jeśli oferta okaże się interesująca, ale nie chcesz jej jeszcze akceptować, możesz dodać ją do obserwowanych i zdecydować później. Dzięki temu w jednym miejscu możesz gromadzić najciekawsze aktualne oferty.

7

Możesz dodatkowo posegregować ładunki w kolejnych zakładkach. Utworzysz dzięki temu nowe listy z ładunkami, które naprawdę Cię interesują. Po określeniu kryteriów, na liście pojawiają się wyłącznie oferty spełniające podane warunki. Lista będzie się automatycznie odświeżać.

Wiesz już jak posługiwać się nową Giełdą. Sprawdź inne możliwości platformy Trans.eu, które pomogą Ci w codziennej pracy.

Wyślij linka do znajomego

Ta strona może być dla Ciebie interesująca Nowa Giełda. Przesyłam linka https://tfcguide.eu/nowagielda/